Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Od kiedy to policja w rykach czy dęblinie dba o bezpieczeństwo? Potrafią jedynie wypisywać mandaty dla poprawienia ststystyk i jeżdżą na obiadki domowe do ulubionego miejsca :) Komisarz kula wie co robi - więcej ludzi na ulicy to więcej mandatów i pieniędzy budżecie. A bezpieczeństwo jak mieli gdzieś tak mają, no bo po co się wysilać gdy nie ma z tego kasy...
im mniej psów na uliach tym obywatel bezpieczniejszy
Od kiedy to policja w rykach czy dęblinie dba o bezpieczeństwo? Potrafią jedynie wypisywać mandaty dla poprawienia ststystyk i jeżdżą na obiadki domowe do ulubionego miejsca :) Komisarz kula wie co robi - więcej ludzi na ulicy to więcej mandatów i pieniędzy budżecie. A bezpieczeństwo jak mieli gdzieś tak mają, no bo po co się wysilać gdy nie ma z tego kasy...
im mniej psów na uliach tym obywatel bezpieczniejszy