Monika Dębek objęła stanowisko dyrektora Żłobka Samorządowego w Kawęczynie od 2026 roku. Jej doświadczenie i podejście do najmłodszych budzą zaufanie lokalnej społeczności. Gmina zwraca się do rodziców, informując o pozytywnym wpływie żłobka na rozwój dzieci i zachęcając do zapisów.
Z dniem 1 stycznia 2026 roku nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Żłobka Samorządowego w Kawęczynie. Funkcję tę objęła Monika Dębek.
- Pani dyrektor serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pracy, dobrego zespołu oraz radości z codziennych, małych i dużych osiągnięć naszych maluchów. Niech to będzie miejsce ciepłe, bezpieczne i pełne uśmiechu - czytamy w komunikacie Gminy Kłoczew.
Nowa dyrektor ma doświadczenie w pracy z dziećmi - dotychczas pracowała jako nauczycielka w Przedszkolu Samorządowym w Kłoczewie. Jest osobą zaangażowaną, znaną lokalnej społeczności, a gmina zaznacza, że wyróżnia ją bardzo dobre podejście do najmłodszych.
- Serdecznie dziękuję za okazane zaufanie i powierzenie mi funkcji dyrektora. Jest to dla mnie zaszczyt oraz zobowiązanie do rzetelnej i odpowiedzialnej pracy na rzecz naszej gminy. Dołożę wszelkich starań, aby należycie wywiązać się z powierzonych obowiązków - komentuje nowa dyrektor w mediach społecznościowych.
Gmina zwraca się też do rodziców, zachęcając ich do zapisywania dzieci do Żłobka Samorządowego w Kawęczynie. W informacji podkreślono, że pobyt dziecka w żłobku przynosi liczne korzyści dla jego rozwoju.
Zajęcia w żłobku wspierają między innymi:
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zostaną podane w najbliższym czasie.
To ważna informacja dla rodzin z terenu gminy, które planują zapewnić opiekę żłobkową swoim dzieciom w nadchodzącym roku. Dla wielu osób wracających do pracy po urlopie rodzicielskim może to być ważne wsparcie w organizacji codziennego życia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze