Reklama

Srebro dla Orlika Dęblin, brąz dla MKS-u Ryki

Drugie miejsce dla Orlika Dęblin oraz brąz dla MKS-u Ryki - to najlepsze wyniki wyniki drużyn z powiatu ryckiego podczas turnieju rozegranego w Stężycy. Zawody wygrał Promnik Gończyce Najlepszym bramkarzem został Mateusz Błoński (MKS Ryki), najlepszym strzelcem Stanisław Płatek (Promnik Gończyce), a najlepszym zawodnikiem Jan Cieśla (Orlik Dęblin).

W turnieju grało 10 zespołów, które najpierw rywalizowały w dwóch grupach po 5 zespołów. Grupę A wygrał Promnik Gończyce przed Orlętami Dęblin, które Powiślaka Końskowola wyprzedziły lepszą różnicą bramek. Grupę B wygrały Żaki Adamów, które miały tyle samo punktów, co MKS Ryki, ale wygrały bezpośrednie starcie (1:0).

W walce o finał Orlęta pokonały Żaki 2:1, ale dopiero w serii rzutów karnych. W drugim półfinale Promnik wygrał 3:0 z MKS-em. W meczu o brąz, w którym zmierzyły się MKS Ryki - Żaki Adamów, ponownie o wyniku rozstrzygały rzuty karne. Zwycięsko z tej próby wyszli gracze z Ryk, którzy wygrali 2:1 i zajęli trzecie miejsce.

Reklama

W finale młodzi piłkarze z Dęblina mieli szansę na rewanż za grupową porażkę 1:5 z Promnikiem Łaskarzew. Niestety, w meczu o złoto ponownie lepsi byli gracze z Promnika, którzy wygrali 4:0.

Organizatorzy dziękują

Lubelskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach, Hurtowni Lobo, Piekarni Kuźlik, Jackowi Szymańskiemu oraz firmom: JBB, Cemar z Kazimierzyna i Sante z Sobolewa za ufundowanie nagród dla uczestników turnieju oraz rodzicom piłkarzy MKS z rocznika 2008 za osobisty wkład w organizacji turnieju.
MKS Ryki: Gabrysia Sikora, Mateusz Błoński, Adam Daniel, Bartek Lipiec (2 gole), Bartek Bajdziak (1), Mateusz Warowny, Maciek Długaszek, Krzysiek Pawluczuk, Mateusz Kuchnio, Michał Madej (2), Adam Troczyński, Krzysiek Troczyński, Maciek Gransztof, Mikołaj Drygała (2), Staś Kwas, Jakub Lipiec, Milan Warda, Filip Kalbarz, Kuba Walaszek. Trener: Mariusz Nastalski

Reklama

Orlik Dęblin: Jan Cieśla (2), Łukasz Warda, Cyprian Banasik (1), Błażej Sikora (1), Bartek Skóra, Kacper Kurdziałek, Mateusz Potyra, Jan Macioszek, Kewin Kocot (2), Mateusz Zięba, Olaf Świtaj, Jakub Kujda. Trener: Artur Napora

Piekiełko Przykwa: Bartek Wyziński, Krystian Jakubaszek, Filip Piątek (2), Kamil Łukasiak, Patryk Bareja, Alan Napora, Adam Gruza (2), Grzegorz Dadas, Michał Jędrych. Trener: Robert Pyrka

Amator Rososz/Leopoldów: Kacper Piwoński, Jakub Kurzyp (1), Piotr Wójcik, Jakub Płachciak, Bartek Antolak, Krzysiek Kamiński, Szymon Piszczek, Dominik Kurant, Paweł Kryczka, Patryk Figacz, Marcin Płusa. Trener: Jarosław Prządka

Reklama

Promnik Gończyce: Michał Goliszewski, Antoni Gromuł (1), Mikołaj Dąbrowa, Marcel Łapacz, Wojciech Goliszewski (3), Eryk Kisiel (8), Wojciech Żelazko (4), Jakub Krzyśpiak (3), Maciej Goliszewski, Stanisław Płatek (9), Wiktor Marciniak. Trener: Jacek Cieślak

Żaki Adamów: Oskar Jóźwik, Mikołaj Skiba, Tomasz Ochnik, Dorian Kołodziejczyk, Bartosz Symbor, Paweł Szczęsny (2), Dawid Montewka (2). Trener: Mateusz Baran

 Wisła Maciejowice: Igor Kosicki (2), Rafał Cholewa (2), Gabriel Korda (2), Kuba Zdow , Karol Misiak, Antek Mądry (1), Kacper Przyczka (1), Mateusz Papiernik. Trener: Mateusz Sękulski

Reklama

Powiślak Końskowola: Nikodem Filipowski, Kacper Pękala, Franciszek Mizak, Damian Woch, Mateusz Dzwonnik (2), Szymon Lewtak (1), Jaś Konkol (1), Ania Figiel (1), Bartłomiej Kruk, Aleksander Ciotucha, Wiktor Mańka (1). Trener: Marcin Rożek

GTS Zawisza Garbów Krzysztof Stasiak, Filip Samoń, Mateusz Stępnicki, Jakub Sosnowski, Kacper Suszek, Szymon :Kuzioła, Maja Kawiak, Arkadiusz Pecio (1), Emil Janowski. Trener: Piotr Białkowski.

Klasyfikacja końcowa
1. Promnik Gończyce
2. Orlik Dęblin
3. MKS Ryki
4. Żaki Adamów
5. Powiślak Końskowola
6. Wisła Maciejowice
7. Piekiełko Przykwa
8.Zawisza Garbów
9. Amator Rososz/Leopoldów
10. MKS II Ryki

Wynik
Piekiełko – Wisła 1:1
MKS – Amator 2:0
Piekiełko – Żaki 0:2
MKS Ryki – Wisła 2:1
Żaki – Amator 1:0
MKS – Piekiełko 1:0
Żaki – MKS 1:0
Wisła Amator 3:0
Żaki – Wisła 0:2
Amator – Piekiełko 1:4
Tabela
1.Żaki Adamów 4 9 4:2
2. MKS Ryki 4 9 5:2
3.Wisła Maciejowice 4 7 7:3
4.Piekiełko Przykwa 4 4 5:4
5.Amator Rososz/Leopoldów 4 0 5:4

Reklama

MKS II – Orlik 1:3
Powiślak – Zawisza 3:1
Promnik – Orlik 5:1
MKS II – Powiślak 1:2
Promnik – Zawisza 4:0
Powiślak – Orlik 0:0
Powiślak – Promnik 0:3
MKS II - Zawisza Garbów 0:0
MKS II Ryki – Promnik 0:10
Zawisza – Orlik 0:2
Tabela

1.Promnik Gończyce 4 12 22:1
2.Orlik Dęblin 4 7 6:6
3.Powiślak Końskowola 4 7 5:5
4.Zawisza Garbów 4 4 1:9
5.MKS II Ryki 4 1 2:15

Mecz o IX miejsce
Amator – MKS II 0:0 rzuty karne 2:1
Mecz o VII miejsce
Zawisza Garbów – Piekiełko Przykwa 1:1 dogrywka 1:2
Mecz o V miejsce
Wisła Maciejowice – Powiślak Końskowola 1:1 dogrywka 1:1 karne 1:2
I półfinał
Żaki Adamów – Orlik Dęblin 0:0 dogrywka 0:0 karne 4:5
I I półfinał
Promnik Gończyce – MKS I Ryki 3:0
Mecz o III miejsce
Żaki Adamów – MKS I Ryki 0:0 dogrywka 0:0 karne 1:2
Mecz o I miejsce
Orlik Dęblin – Promnik Gończyce 0:4

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości