Reklama

Starsza kobieta straciła przytomność. Potrzebna była interwencja służb

Przed godziną 11 służby ratunkowe zostały wezwane na jedną z posesji w Leopoldowie przy ul. Spacerowej. Starsza kobieta straciła przytomność. Potrzebna była pomoc

Seniorka mieszka samotnie. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, pomoc wezwała jej znajoma, która ją odwiedza. Tym razem kobieta zastała mieszkankę leżącą przed wejściem do domu. Była nieprzytomna. Sąsiadka natychmiast wezwała pomoc. Na miejsce jako pierwsi przyjechali strażacy. Otrzymali informacje, że potrzebne będzie otwarcie drzwi. W międzyczasie kobieta odzyskała przytomność. Strażacy zajęli się poszkodowaną. Czekali na przyjazd karetki. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował starszą kobietę do szpitala.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości