Zarząd oddziału gminnego ZOSP RP w Stężycy wraz z wójtem gminy Stężyca Zbigniewem Chlaściakiem zapraszają na Gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Strażacy z okolicznych oddziałów OSP będą zmagać się w konkurencjach już 5 czerwca, czyli w najbliższą niedzielę. Wydarzenie odbędzie się na stadionie sportowym w Stężycy.
Program zawodów obejmuje:
- 10:00 – przyjazd jednostek
- 10:10 – ćwiczenia z musztry
- 10:40 – odprawa komisji sędziowskiej z kierownikami drużyn; losowanie numerów startowych
- 10:50 – zbiórka startujących drużyn, wprowadzenie na stadion
- 11:00 – otwarcie zawodów
- 11:10 – konkurencja sztafeta pożarnicza 7x50
- 12:10 – konkurencja ćwiczenia bojowe
- 13:00 – zakończenie zawodów, wręczenie dyplomów i nagród
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze