Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy zaprasza wszystkich chętnych na Rodzinny Rajd Rowerowy. Po Rajdzie będą gry, zabawy i grill dla uczestników
Już na najbliższą środę, 11 maja, zaplanowany jest Rodzinny Rajd Rowerowy dla mieszkańców gminy Stężyca. Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy zaprasza do udziału zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Trasa obejmuje:
- start o godzinie 15:00 przy Świetlicy w Pawłowicach (budynek OSP)
- przejazd „starym wałem” do Brzeźc
- przystanek przy Świetlicy w Brzeźcach (budynek OSP)
- przejazd drogą polną do Stężycy
- zakończenie trasy przy budynku GOKu w Stężycy
Po zakończeniu rajdu zaplanowane jest oficjalne otwarcie powstałego przy GOKu „Parku z Odzysku”. Dla wszystkich uczestników rajdu przewidziano liczne gry i zabawy, piknik oraz grilla. Na godzinę 18:30 planowany jest powrót tą samą trasą.
Udział w rajdzie jest bezpłatny. Do rajdu można dołączyć na każdym z planowanych punktów trasy. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wody, bluzy, czapki z daszkiem, koca piknikowego oraz kamizelki odblaskowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze