Wspólnota Gruntowa w Stężycy prężnie działa na rzecz sadzenia lasu. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji zaprasza już w najbliższą sobotę.
W dniu 26 marca 2022r. odbyło się pierwsze w tym roku sadzenie drzew. Uczestnicy akcji zasadzili łącznie 1000 sztuk topoli. Inicjatywę wsparli licznie przybyli członkowie stężyckiego Wojskowego Koła Łowieckiego „Diana”.
Na tym jednak Wspólnota nie poprzestaje. W najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022r., Zarząd Wspólnoty Gruntowej w Stężycy organizuje kolejną akcję wspólnego sadzenia lasu. Zaprasza wszystkich członków Wspólnoty, sympatyków Wspólnoty, osoby korzystające z terenów należących do Wspólnoty Gruntowej, w szczególności myśliwych oraz wędkarzy. Sadzenie obejmie teren działki nr 1955/8 w Stężycy, tzw. „Podkurek”. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 9:00. Po zakończeniu sadzenia przewidziane jest ognisko integracyjne dla wszystkich uczestników.
(Fot. profil GOK w Stężycy na Facebook'u)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze