Reklama

Strażacy - ochotnicy szkolili żołnierzy - ochotników [ZDJĘCIA]

W sobotę na ul. Wesołej w Leopoldowie przeprowadzono ćwiczenia ratowniczo - gaśnicze. Druhowie z jednostek OSP Ryki i Leopoldów przekazywali żołnierzom podstawową wiedzę przeciwpożarową

Strażacy ochotnicy szkolili żołnierzy 22 batalionu 2 Lubelskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej z zakresu prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych. - Celem szkolenia było przekazanie żołnierzom podstawowej wiedzy ppoż, która przygotowałaby ich do wspólnych działań ratowniczych w razie takiej potrzeby - czytamy na facebookowym profilu ryckiej jednostki.

 

 

 

 

 

Źródło i zdjęcia OSP KSRG Ryki, OSP KSRG Leopoldów

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gojość - niezalogowany 2020-09-01 16:44:20

    Taką lale to i ja bym szkolił,nie pożałowałbym swojej sikawki oby ją tylko utrzymała.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości