W sobotę na ul. Wesołej w Leopoldowie przeprowadzono ćwiczenia ratowniczo - gaśnicze. Druhowie z jednostek OSP Ryki i Leopoldów przekazywali żołnierzom podstawową wiedzę przeciwpożarową
Strażacy ochotnicy szkolili żołnierzy 22 batalionu 2 Lubelskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej z zakresu prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych. - Celem szkolenia było przekazanie żołnierzom podstawowej wiedzy ppoż, która przygotowałaby ich do wspólnych działań ratowniczych w razie takiej potrzeby - czytamy na facebookowym profilu ryckiej jednostki.
Źródło i zdjęcia OSP KSRG Ryki, OSP KSRG Leopoldów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Taką lale to i ja bym szkolił,nie pożałowałbym swojej sikawki oby ją tylko utrzymała.
Taką lale to i ja bym szkolił,nie pożałowałbym swojej sikawki oby ją tylko utrzymała.