Reklama

Strażacy chcą doposażyć swoją jednostkę. Trwa zbiórka elektrośmieci

Druhowie z Nowodworu przypominają o trwającej do 11 grudnia zbiórce elektrośmieci

- Środki pozyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na doposażenie naszej jednostki oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP - wyjaśnia Marcin Cybula, prezes OSP Nowodwór. W ramach akcji zbierane są wszystkie sprzęty działające na prąd. -To wielkogabarytowe i małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, sprzęt audiowizualny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy, przyrządy do nadzoru i kontroli, baterie i akumulatory - wylicza pan Marcin. Elektrosprzęt jest gromadzony na placu przed OSP, w miejscu oznaczonym tablicą informacyjną. - W przypadku problemów z przywiezieniem prosimy o kontakt pod nr tel. 533 250 338 - mówi prezes.

Ochotnicza Straż Pożarna z Nowodworu przystąpiła do akcji "Strażaków wspierajmy - elektrosprzęt oddajmy". 

Reklama

 

 

 

 

fot. OSP Nowodwór/FB

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości