Druhowie z Nowodworu zwracają się do swoich sympatyków z prośbą o przekazanie ziemi. Wykorzystają ją na skarpę oraz pod nasadzenia i trawnik
Ochotnicy w ostatnim czasie rozpoczęli prace przy zagospodarowaniu terenu przy remizie. Wykarczowali krzewy wzdłuż skarpy i ją uformowali, usunęli korzenie oraz zabezpieczyli podmurówkę ogrodzenia przed działaniem warunków atmosferycznych.
Do dalszych prac potrzebują ziemi na skarpę oraz pod nasadzenia i trawnik. - Zwracamy się z prośbą o pomoc do sympatyków naszej jednostki oraz osób, które chciałyby mieć udział w upiększeniu naszej małej ojczyzny. Jeżeli ktoś miałby do oddania ziemię to zapraszamy do kontaktu – piszą strażacy na Facebooku. Ziemię odbiorą we własnym zakresie po wcześniejszym umówieniu - tel. 533 250 338.
Źródło i zdjęcia: OSP Nowodwór Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze