Reklama

Strażacy pozyskali nowy sprzęt

Jednostka OSP Leopoldów otrzymała myjkę wysokociśnieniową z wyposażeniem

Sprzęt posłuży do mycia samochodu strażackiego i sprzętu po powrocie z akcji.

Ochotniczą Straż Pożarną w Leopoldowie odwiedził w czwartek (10 września) przedstawiciel z Firmy Nilfisk. Dostarczył strażakom ogromną paczkę, a w niej nowe urządzenia. - Otrzymaliśmy myjkę wysokociśnieniową, pianownice i pianę - wymienia strażak Kornel Dusiński.

Więcej na temat tego, jak strażakom ochotnikom udało się pozyskać sprzęt oraz jakie inne akcesoria w ostatnim czasie trafiły do jednostki przeczytacie już w najbliższym numerze Twojego Głosu.

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości