W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach odbyło się wielkanocne spotkanie, które zgromadziło strażaków i pracowników cywilnych. Bryg. Krzysztof Ambrożek złożył świąteczne życzenia, a wszyscy uczestnicy dzielili się jajkiem.
1 kwietnia 2026 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach odbyło się świąteczne spotkanie wielkanocne, w którym uczestniczyli strażacy oraz pracownicy cywilni.
Podczas spotkania bryg. Krzysztof Ambrożek, pełniący obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach, złożył wszystkim życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Po części oficjalnej uczestnicy podzielili się symbolicznym jajkiem - ten gest od lat towarzyszy takim uroczystościom.
Życzenia strażakom przekazali też starosta rycki Dariusz Szczygielski oraz kapelan powiatowy strażaków, ks. Wiesław Nestoruk.
Spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu i złożenia sobie świątecznych życzeń w gronie osób związanych ze służbą pożarniczą w powiecie ryckim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze