W niedzielę 10 sierpnia poczet sztandarowy oraz delegacje druhów i druhen z OSP Nowodwór i MDP Nowodwór wzięły udział we Mszy Świętej odpustowej w parafii pw. św. Wojciecha w Nowodworze. Obecni byli także strażacy z OSP Zawitała.
W niedzielę 10 sierpnia delegacje z OSP Nowodwór i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Nowodwór uczestniczyły w Mszy Świętej z okazji odpustu parafialnego w parafii pw. św. Wojciecha w Nowodworze. Strażacy wystawili poczet sztandarowy, podkreślając rangę wydarzenia.
W uroczystości wzięli udział również druhowie z OSP Zawitała. Obecność jednostek z dwóch miejscowości była wyrazem współpracy i wspólnego świętowania w ramach lokalnej społeczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze