Reklama

Strażacy z Nowodworu i Zawitały na odpuście parafialnym św. Wojciecha

W niedzielę 10 sierpnia poczet sztandarowy oraz delegacje druhów i druhen z OSP Nowodwór i MDP Nowodwór wzięły udział we Mszy Świętej odpustowej w parafii pw. św. Wojciecha w Nowodworze. Obecni byli także strażacy z OSP Zawitała.

Udział strażaków w uroczystości odpustowej

W niedzielę 10 sierpnia delegacje z OSP Nowodwór i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Nowodwór uczestniczyły w Mszy Świętej z okazji odpustu parafialnego w parafii pw. św. Wojciecha w Nowodworze. Strażacy wystawili poczet sztandarowy, podkreślając rangę wydarzenia.

Wspólne uczestnictwo z druhami z Zawitały

W uroczystości wzięli udział również druhowie z OSP Zawitała. Obecność jednostek z dwóch miejscowości była wyrazem współpracy i wspólnego świętowania w ramach lokalnej społeczności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości