Reklama

Strażacy zbierają nakrętki na rehabilitację Kuby Kosiorka

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Rososzy we czwartek ruszyli z akcją charytatywną na rzecz chorego Jakuba Kosiorka jednego z miejscowych strażaków

 Zebrane nakrętki zostaną przekazane rodzinie Kubusia i wymienione na pieniądze. Nakrętki można będzie oddać w remizie strażackiej w Rososzy w każdą niedzielę w godzinach 10-12. Jeśli ktoś chciałby przekazać nakrętki, a nie ma jak dojechać może skontaktować się przez Facebooka lub zadzwonić do druha Bartka Micha - 607812310.

Nakrętki można również zostawiać w Rykach w kawiarni "Kwadrat Artystyczny" przy ul. Szkolnej 1.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości