Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Rososzy we czwartek ruszyli z akcją charytatywną na rzecz chorego Jakuba Kosiorka jednego z miejscowych strażaków
Zebrane nakrętki zostaną przekazane rodzinie Kubusia i wymienione na pieniądze. Nakrętki można będzie oddać w remizie strażackiej w Rososzy w każdą niedzielę w godzinach 10-12. Jeśli ktoś chciałby przekazać nakrętki, a nie ma jak dojechać może skontaktować się przez Facebooka lub zadzwonić do druha Bartka Micha - 607812310.
Nakrętki można również zostawiać w Rykach w kawiarni "Kwadrat Artystyczny" przy ul. Szkolnej 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze