Dariusz Stoń z Wylezina zasiądzie w radzie gminy. Zastąpi zmarłą Bożenę Stępnicką
Dariusz Stoń został wybrany na radnego w okręgu wyborczym nr 13 (Wylezin oraz Janopol) w gminie Kłoczew. Stanowisko objął bez przeprowadzania głosowania, ponieważ tylko on zgłosił swoją kandydaturę. Zgodnie z kodeksem wyborczym w takich sytuacjach nie odbywa się głosowanie.
To będzie pierwsza kadencja w radzie gminy Dariusza Stonia, który jest również wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Wylezinie.
Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Hahaha
i po i na co komu strazak jak ten Pan jest państwowy radnym, nigdy nie wybierajcie zaleznych ludzi finansowo i praca z budzetem czyli burmistrzem ,szkoła itp instytucjami bo taki rany nic nie zrobi , lęk przed pracodawcą
Atencjusze...
Jeszcze strażak...
Oby nie byl z pis
Hahaha
i po i na co komu strazak jak ten Pan jest państwowy radnym, nigdy nie wybierajcie zaleznych ludzi finansowo i praca z budzetem czyli burmistrzem ,szkoła itp instytucjami bo taki rany nic nie zrobi , lęk przed pracodawcą
Atencjusze...