Reklama

Strażak został nowym radnym

Dariusz Stoń z Wylezina zasiądzie w radzie gminy. Zastąpi zmarłą Bożenę Stępnicką

Dariusz Stoń został wybrany na radnego w okręgu wyborczym nr 13 (Wylezin oraz Janopol) w gminie Kłoczew. Stanowisko objął bez przeprowadzania głosowania, ponieważ tylko on zgłosił swoją kandydaturę. Zgodnie z kodeksem wyborczym w takich sytuacjach nie odbywa się głosowanie. 

To będzie pierwsza kadencja w radzie gminy Dariusza Stonia, który jest również wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Wylezinie.

Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Trzunek - niezalogowany 2021-05-06 16:31:54

    Hahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    as - niezalogowany 2021-05-07 07:34:37

    i po i na co komu strazak jak ten Pan jest państwowy radnym, nigdy nie wybierajcie zaleznych ludzi finansowo i praca z budzetem czyli burmistrzem ,szkoła itp instytucjami bo taki rany nic nie zrobi , lęk przed pracodawcą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marek - niezalogowany 2021-05-07 19:58:01

    Atencjusze...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości