Reklama

Streetlegal jedzie z pomocą

„Jedziemy z pomocą dla dzieciaków z Adamowa” - z takim hasłem 3 grudnia spotkają się zmotoryzowani na parkingu przy bistro Osmolice w Rykach. Celem spotu będzie zbiórka na rzecz domu dziecka w Adamowie, w którym obecnie przebywa 14 dzieci w wieku od 2 do 17 lat. Na zbiórkę można przynosić żywność długoterminową, słodycze oraz zabawki. To już kolejna akcja charytatywna grupy Streetlegal LRY

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości