Reklama

Sukces Bartłomieja Wójcickiego

Ogólnopolska rywalizacja szkół średnich „Z UKS-u do AZS-u” przyniosła wysokie miejsce uczniowi Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie

Turniej odbywał się w Warszawie w dniach 4-6 grudnia. To już kolejna edycja Ogólnopolskich Finałów, która zakończyła się niekwestionowanym (nieoficjalnym) zwycięstwem województwa lubelskiego. Nieoficjalnym, ponieważ z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa, nie zostało dokonane generalne podsumowanie. Jednak wysokie lokaty reprezentantów Lubelszczyzny w niemal wszystkich rozgrywanych konkurencjach jednoznacznie wskazują, że województwo lubelskie odniosło znaczący sukces.

Wśród przedstawicieli naszego regionu specjalizujących się w ergometrze wioślarskim znaleźli się dwaj uczniowie ZSZ nr 1: Bartłomiej Wójcicki i Edwin Szczepaniak. Oprócz nich dzięki „dzikiej karcie” wystąpili też tenisiści stołowi: Sebastian Soból i Hubert Ostrowski. Najlepiej z grupy spisał się Bartłomiej zdobywając trzecie miejsce na podium. Jako piąty rywalizację zakończył Edwin. Natomiast pozostała dwójka uzyskała odpowiednio 8. i 9. miejsce.

Reklama

 

źródło: ZSZ nr 1 w Dęblinie

Foto: Artur Pacholski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości