Ogólnopolska rywalizacja szkół średnich „Z UKS-u do AZS-u” przyniosła wysokie miejsce uczniowi Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie
Turniej odbywał się w Warszawie w dniach 4-6 grudnia. To już kolejna edycja Ogólnopolskich Finałów, która zakończyła się niekwestionowanym (nieoficjalnym) zwycięstwem województwa lubelskiego. Nieoficjalnym, ponieważ z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa, nie zostało dokonane generalne podsumowanie. Jednak wysokie lokaty reprezentantów Lubelszczyzny w niemal wszystkich rozgrywanych konkurencjach jednoznacznie wskazują, że województwo lubelskie odniosło znaczący sukces.
Wśród przedstawicieli naszego regionu specjalizujących się w ergometrze wioślarskim znaleźli się dwaj uczniowie ZSZ nr 1: Bartłomiej Wójcicki i Edwin Szczepaniak. Oprócz nich dzięki „dzikiej karcie” wystąpili też tenisiści stołowi: Sebastian Soból i Hubert Ostrowski. Najlepiej z grupy spisał się Bartłomiej zdobywając trzecie miejsce na podium. Jako piąty rywalizację zakończył Edwin. Natomiast pozostała dwójka uzyskała odpowiednio 8. i 9. miejsce.
źródło: ZSZ nr 1 w Dęblinie
Foto: Artur Pacholski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze