Reklama

Sukces Małej Rewii Tanecznej z Dęblina. Wysokie miejsca w Puławach

Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Puławach Mała Rewia Taneczna z Dęblina zdobyła czołowe miejsca w wielu kategoriach. Grupy taneczne i soliści zaprezentowali wysoki poziom, potwierdzając efekty ciężkiej pracy i regularnych treningów. To kolejny powód do dumy dla lokalnej społeczności i Miejskiego Domu Kultury.

Tancerze z Dęblina ponownie mają powody do dumy. W Międzynarodowy Dzień Tańca Miejski Dom Kultury w Dęblinie poinformował o kolejnych sukcesach Małej Rewii Tanecznej.

25 kwietnia młodzi artyści wystąpili w Ogólnopolskim Festiwalu „Tańczące Sybille” w Puławach. Pokazali się na scenie w różnych kategoriach i zajęli wysokie miejsca.

Wyniki tancerzy z Dęblina:

  • 1. miejsce — MRT grupa IV
  • 2. miejsce — MRT grupa III
  • 3. miejsce — MRT grupa II
  • 3. miejsce — Antonina Pomorska
  • 3. miejsce — Patrycja Kondej
  • Wyróżnienie — Joanna Cyran i Patrycja Kondej (duet)
  • Wyróżnienie — Ruben Kośla

Dobrze zaprezentowały się też Alicja Wiśniewska, Amelia Pasek, Zofia Wiśniewska oraz Nadia Michalec.

To kolejny udany występ młodych tancerzy z Dęblina, którzy regularnie wracają z konkursów z nagrodami, pokazując, ile daje systematyczna praca i wiele godzin spędzonych na treningach.

Reklama

- Gratulujemy naszym tancerzom i wszystkim uczestnikom Festiwalu - mówią przedstawiciele MDK w Dęblinie

Źródło: Miejski Dom Kultury w Dęblinie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości