Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Puławach Mała Rewia Taneczna z Dęblina zdobyła czołowe miejsca w wielu kategoriach. Grupy taneczne i soliści zaprezentowali wysoki poziom, potwierdzając efekty ciężkiej pracy i regularnych treningów. To kolejny powód do dumy dla lokalnej społeczności i Miejskiego Domu Kultury.
Tancerze z Dęblina ponownie mają powody do dumy. W Międzynarodowy Dzień Tańca Miejski Dom Kultury w Dęblinie poinformował o kolejnych sukcesach Małej Rewii Tanecznej.
25 kwietnia młodzi artyści wystąpili w Ogólnopolskim Festiwalu „Tańczące Sybille” w Puławach. Pokazali się na scenie w różnych kategoriach i zajęli wysokie miejsca.
Dobrze zaprezentowały się też Alicja Wiśniewska, Amelia Pasek, Zofia Wiśniewska oraz Nadia Michalec.
To kolejny udany występ młodych tancerzy z Dęblina, którzy regularnie wracają z konkursów z nagrodami, pokazując, ile daje systematyczna praca i wiele godzin spędzonych na treningach.
- Gratulujemy naszym tancerzom i wszystkim uczestnikom Festiwalu - mówią przedstawiciele MDK w Dęblinie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze