Uczennica klasy III z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni zdobyła 2. miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację PGE. Michalina w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Warszawie i otrzyma bon na zakupy.
Uczennica klasy III, Michalina Prządka, która uczęszcza do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Spotkania ze sztuką”, organizowanym przez Fundację PGE. To duże osiągnięcie, które przyniosło wyjątkową nagrodę.
W kwietniu 21 uczniów wraz z opiekunami wyjedzie na jednodniową wycieczkę do Muzeum Narodowego w Warszawie gdzie odbędzie się lekcja muzealna i zwiedzanie wystaw. Dla dzieci będzie to okazja, żeby z bliska zobaczyć znane dzieła i spędzić dzień trochę inaczej niż zwykle w szkole.
Na tym lista nagród się nie kończy. Michalina dostanie też bon o wartości 300 zł do sklepu Empik jako wyróżnienie za talent, zaangażowanie i włożoną pracę.
Szkoła z dumą gratuluje Michalinie tego sukcesu. Podziękowania w mediach społecznościowych płyną również do szkolnych koordynatorek: Moniki Kuropatwy, s. Katarzyny Pyl oraz Anny Wojewody, które wspierały uczennicę w przygotowaniach do konkursu.
Sukces Michaliny cieszy całą społeczność szkolną i pokazuje, że pasja połączona z systematyczną pracą daje bardzo dobre efekty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze