W Opolu Lubelskim odbyły się trzy połączone wydarzenia sportowe. Były to XXVI Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS, Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjne „Aktywna Wieś” oraz XI Letnie Igrzyska Seniorów. Impreza zgromadziła miłośników aktywnego wypoczynku z całego regionu.
Silna reprezentacja gminy
Gminę Ułęż reprezentowali członkowie Koła Gospodyń Wiejskich w Zosinie, Koła Gospodyń Wiejskich w Sobieszynie oraz mieszkańcy Ułęża. Drużyna wzięła udział w konkurencjach rozgrywanych w ramach bloków „Aktywna Wieś” oraz „Seniorzy w Akcji”. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i duchem sportowej rywalizacji.
Podium dla powiatu
Wspólny wysiłek reprezentantów przyniósł znakomity wynik. W klasyfikacji generalnej Powiat Rycki zajął trzecie miejsce i stanął na podium. Jest to ogromny sukces, do którego przyczynili się sportowcy z naszej gminy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze