Podczas sesji Rady Miasta w Dęblinie nagrodzono uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 za znakomite wyniki w konkursach szkolnych i ogólnopolskich. Wyróżnieni zostali laureaci konkursów z geografii, zdrowia i ortografii, którzy dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu zdobyli cenne tytuły. Podziękowania skierowano także do nauczycieli, którzy przygotowywali młodych talentów.
W czwartek, 26 marca podczas sesji Rady Miasta Dęblin odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Uhonorowano młodych mieszkańców za bardzo dobre wyniki w konkursach szkolnych oraz ogólnopolskich.
Nagrody trafiły do uczniów, którzy wywalczyli wysokie miejsca oraz tytuły laureatów.
Joanna Kosiak
Uczennica klasy VIII a została nagrodzona za zdobycie tytułów laureatki w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym z geografii oraz w konkursie "Ogarnij Zdrowie". Oba konkursy organizował Lubelski Kurator Oświaty w roku szkolnym 2025/2026.
Do konkursu geograficznego przygotowywała ją Anna Kiliszek, do konkursu "Ogarnij Zdrowie" - Andrzej Paprota.
Wiktoria Fryszko
Uczennica klasy VIII b otrzymała nagrodę za zdobycie tytułu laureatki w konkursie "Ogarnij Zdrowie".
Do konkursu przygotowywał ją Andrzej Paprota.
Tomasz Cybula
Uczeń klasy IV b został nagrodzony za zdobycie tytułu laureata oraz pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Orzeł Ortograficzny".
Do konkursu przygotowywała go Joanna Kowalczyk.
Aleksander Ryć
Uczeń klasy VIII a otrzymał nagrodę za zdobycie tytułu laureata oraz drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Orzeł Ortograficzny".
Do konkursu przygotowywała go Joanna Kowalczyk.
Wręczenie nagród podczas sesji Rady Miasta to ważne wyróżnienie dla uczniów, ale też forma podziękowania za ich ciężką pracę, zaangażowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce.
- Uhonorowanie uczniów podczas sesji Rady Miasta stanowi wyraz uznania dla ich pracy, zaangażowania oraz osiągnięć edukacyjnych - mówią przedstawiciele Urzędu Miasta w Dęblinie - Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów - dodają.
Fot: Miasto Dęblin
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze