Reklama

Sukcesy uczniów z Dęblina zauważone i docenione przez władze miasta

Podczas sesji Rady Miasta w Dęblinie nagrodzono uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 za znakomite wyniki w konkursach szkolnych i ogólnopolskich. Wyróżnieni zostali laureaci konkursów z geografii, zdrowia i ortografii, którzy dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu zdobyli cenne tytuły. Podziękowania skierowano także do nauczycieli, którzy przygotowywali młodych talentów.

W czwartek, 26 marca podczas sesji Rady Miasta Dęblin odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Uhonorowano młodych mieszkańców za bardzo dobre wyniki w konkursach szkolnych oraz ogólnopolskich.

Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Nagrody trafiły do uczniów, którzy wywalczyli wysokie miejsca oraz tytuły laureatów.

Joanna Kosiak
Uczennica klasy VIII a została nagrodzona za zdobycie tytułów laureatki w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym z geografii oraz w konkursie "Ogarnij Zdrowie". Oba konkursy organizował Lubelski Kurator Oświaty w roku szkolnym 2025/2026.
Do konkursu geograficznego przygotowywała ją Anna Kiliszek, do konkursu "Ogarnij Zdrowie" - Andrzej Paprota.

Reklama

Wiktoria Fryszko
Uczennica klasy VIII b otrzymała nagrodę za zdobycie tytułu laureatki w konkursie "Ogarnij Zdrowie".
Do konkursu przygotowywał ją Andrzej Paprota.

Tomasz Cybula
Uczeń klasy IV b został nagrodzony za zdobycie tytułu laureata oraz pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Orzeł Ortograficzny".
Do konkursu przygotowywała go Joanna Kowalczyk.

Aleksander Ryć
Uczeń klasy VIII a otrzymał nagrodę za zdobycie tytułu laureata oraz drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Orzeł Ortograficzny".
Do konkursu przygotowywała go Joanna Kowalczyk.

Reklama

Docenienie pracy i zaangażowania

Wręczenie nagród podczas sesji Rady Miasta to ważne wyróżnienie dla uczniów, ale też forma podziękowania za ich ciężką pracę, zaangażowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce.

- Uhonorowanie uczniów podczas sesji Rady Miasta stanowi wyraz uznania dla ich pracy, zaangażowania oraz osiągnięć edukacyjnych - mówią przedstawiciele Urzędu Miasta w Dęblinie - Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów - dodają.

Fot: Miasto Dęblin

Źródło: Miasto Dęblin Aktualizacja: 27/03/2026 14:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości