XXII Turniej Ryckie Orliki o Puchar Elżbiety Kuchnio Prezesa MKS Ruch Ryki pod patronatem Jarosława Żaczka burmistrza Ryk wygrała drużyna Gminnego Centrum Animacji Kultury w Sulbinach. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się drużyny Akademii Piłkarskiej Perełki Puławy
Najlepszym strzelcem turnieju został: Jan Kruk (Perełki Puławy), Maciej Cichecki najlepszym zawodnikiem (GCAK Sulbiny), najlepszym bramkarzem Marcel Watracz (Perełki Puławy)
Reprezentanci naszego powiatu: Legion Grabów Szlachecki i Miejski Klub Sportowy Ruch Ryki znaleźli się kolejno na miejscach czwartym oraz ósmym i dziesiątym.
W turnieju dla dzieci urodzonych w roku 2012 i młodsi wzięło udział 10 zespołów. Oprócz wymienionych zgrali jeszcze: Cisowianka Drzewce, Hutnik Huta Czechy, Ar-Tig Huta Dąbrowa. Ruch Ryki, Perełki Puławy i GCAK Sulbiny wystawiły po dwa zespoły.
Organizatorzy MKS Ruch w Rykach i PSZS w Rykach dziękują: Auto Serwis Warowny i Pizzerii Gastro
Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze