Reklama

Sulbiny wygrały Puchar Elżbiety Kuchnio Prezesa Ruchu Ryki

XXII Turniej Ryckie Orliki o Puchar Elżbiety Kuchnio Prezesa MKS Ruch Ryki pod patronatem Jarosława Żaczka burmistrza Ryk wygrała drużyna Gminnego Centrum Animacji Kultury w Sulbinach. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się drużyny Akademii Piłkarskiej Perełki Puławy

Najlepszym strzelcem turnieju został: Jan Kruk (Perełki Puławy), Maciej Cichecki najlepszym zawodnikiem (GCAK Sulbiny), najlepszym bramkarzem Marcel Watracz (Perełki Puławy)

Reprezentanci naszego powiatu: Legion Grabów Szlachecki i Miejski Klub Sportowy Ruch Ryki znaleźli się kolejno na miejscach czwartym oraz ósmym i dziesiątym.

W turnieju dla dzieci urodzonych w roku 2012 i młodsi wzięło udział 10 zespołów. Oprócz wymienionych zgrali jeszcze: Cisowianka Drzewce, Hutnik Huta Czechy, Ar-Tig Huta Dąbrowa. Ruch Ryki, Perełki Puławy i GCAK Sulbiny wystawiły po dwa zespoły. 

Reklama

Organizatorzy MKS Ruch w Rykach i PSZS w Rykach dziękują: Auto Serwis Warowny i Pizzerii Gastro

Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/03/2024 21:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości