Reklama

Święto pracowników kultury w Rykach. Władze miasta podziękowały za ich pracę

Uroczystość z okazji Dnia Działacza Kultury w Centrum Kultury i Sportu w Rykach. Podziękowania burmistrza i samorządu za pracę na rzecz życia kulturalnego gminy.

 W poniedziałek, 2 czerwca, w Centrum Kultury i Sportu w Rykach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Działacza Kultury. Burmistrz Ryk, Jarosław Żaczek, wraz z przedstawicielami samorządu, podziękował pracownikom za ich wkład w życie kulturalne gminy. Spotkanie było gestem uznania dla ich codziennej pracy.

Podziękowania od władz samorządowych

Z okazji święta dla całego zespołu Centrum Kultury i Sportu zorganizowano uroczysty poczęstunek. Życzenia pracownikom złożyli dyrektor CKiS oraz burmistrz Ryk Jarosław Żaczek, który wystąpił w imieniu samorządu.

W uroczystości wzięła udział także delegacja Gminy Ryki. W jej skład weszli:

  • zastępca burmistrza Jacek Wasilewski,

  • radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Marek Jóźwik,

  • inspektor ds. promocji, rozwoju i promocji zdrowia Anna Pilzak.

Ich obecność podkreśliła rangę spotkania.

Reklama

Doceniona praca na rzecz mieszkańców

Pracownicy podkreślili, że takie gesty są bardzo budujące. Uroczystość była ważnym sygnałem, że ich codzienna praca jest dostrzegana i doceniana.

Centrum Kultury i Sportu w Rykach jest sercem życia kulturalnego gminy. Nadzoruje ono działalność między innymi Kina RenesansHali SportowejPark CafePracowni Orange, strefy SOWA oraz Pracowni Plastycznej. To właśnie pracownicy tych miejsc dbają o rozwój kulturalny i sportowy mieszkańców.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/06/2025 12:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości