Uroczystość z okazji Dnia Działacza Kultury w Centrum Kultury i Sportu w Rykach. Podziękowania burmistrza i samorządu za pracę na rzecz życia kulturalnego gminy.
Podziękowania od władz samorządowych
Z okazji święta dla całego zespołu Centrum Kultury i Sportu zorganizowano uroczysty poczęstunek. Życzenia pracownikom złożyli dyrektor CKiS oraz burmistrz Ryk Jarosław Żaczek, który wystąpił w imieniu samorządu.
W uroczystości wzięła udział także delegacja Gminy Ryki. W jej skład weszli:
zastępca burmistrza Jacek Wasilewski,
radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Marek Jóźwik,
inspektor ds. promocji, rozwoju i promocji zdrowia Anna Pilzak.
Ich obecność podkreśliła rangę spotkania.
Doceniona praca na rzecz mieszkańców
Pracownicy podkreślili, że takie gesty są bardzo budujące. Uroczystość była ważnym sygnałem, że ich codzienna praca jest dostrzegana i doceniana.
Centrum Kultury i Sportu w Rykach jest sercem życia kulturalnego gminy. Nadzoruje ono działalność między innymi Kina Renesans, Hali Sportowej, Park Cafe, Pracowni Orange, strefy SOWA oraz Pracowni Plastycznej. To właśnie pracownicy tych miejsc dbają o rozwój kulturalny i sportowy mieszkańców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze