Reklama

Szpital Powiatowy wznawia działalność

Po prawie 7 miesiącach od zamknięcia placówki, dziś przyjęto pierwszych pacjentów

- Dobrze, że szpital rusza na nowo. Ludzie tego oczekują - mówi Tadeusz Kępka z Sierskowoli, który przyszedł na tomografię komputerową. - Mam problemy z kręgosłupem i odczuwam ból, dlatego chcę sprawdzić co mi jest - wyjaśnia. Pan Tadeusz jest zadowolony, że badanie może wykonać w Rykach.

Od czwartku (4 lipca) wznowiła działalność pracownika tomografii komputerowej. Badanie można wykonać na podstawie skierowania NFZ lub prywatnie.  Póki co nie ma długich kolejek. 4 lipca można było zapisać się już na następny tydzień.

Reklama

Magdalena Grzelak

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-07-06 11:47:27

    To chyba małe niedomówieńe. Robią tomograf ale żaden oddział w szpitalu nie działa, to jak można mówić,o ponownym otwarciu szpitala jak na oddziałach nie ma nikogo. Znowu jak to mówią,, ciemny lud to kupi'', paranoja. A co z ogólnopolską zbiorką na RYCKI SZPITAL, JLE MILIONÓW UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ?, bo w regionalnej prasie brak informacji. Czemu nie podają ile osób jest zatrudnionych, ilu ordynator ilu pacjentów przyjęto, czemu nie ma takich informacji - jak szpital już działa. Populizm gorszy jak w PRL-u.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-07-06 11:47:47

    To chyba małe niedomówieńe. Robią tomograf ale żaden oddział w szpitalu nie działa, to jak można mówić,o ponownym otwarciu szpitala jak na oddziałach nie ma nikogo. Znowu jak to mówią,, ciemny lud to kupi'', paranoja. A co z ogólnopolską zbiorką na RYCKI SZPITAL, JLE MILIONÓW UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ?, bo w regionalnej prasie brak informacji. Czemu nie podają ile osób jest zatrudnionych, ilu ordynator ilu pacjentów przyjęto, czemu nie ma takich informacji - jak szpital już działa. Populizm gorszy jak w PRL-u.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-07-07 15:11:25

    A co tam działa? Jak kupili sprzęt od poprzedników to raczej mało co. Raczej należałoby się spytać kto tam działa? I w tej kwestii działają chyba jedynie prezes i rada nadzorcza tej spółeczki przy pobieraniu wynagrodzenia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości