Po prawie 7 miesiącach od zamknięcia placówki, dziś przyjęto pierwszych pacjentów
- Dobrze, że szpital rusza na nowo. Ludzie tego oczekują - mówi Tadeusz Kępka z Sierskowoli, który przyszedł na tomografię komputerową. - Mam problemy z kręgosłupem i odczuwam ból, dlatego chcę sprawdzić co mi jest - wyjaśnia. Pan Tadeusz jest zadowolony, że badanie może wykonać w Rykach.
Od czwartku (4 lipca) wznowiła działalność pracownika tomografii komputerowej. Badanie można wykonać na podstawie skierowania NFZ lub prywatnie. Póki co nie ma długich kolejek. 4 lipca można było zapisać się już na następny tydzień.
Magdalena Grzelak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To chyba małe niedomówieńe. Robią tomograf ale żaden oddział w szpitalu nie działa, to jak można mówić,o ponownym otwarciu szpitala jak na oddziałach nie ma nikogo. Znowu jak to mówią,, ciemny lud to kupi'', paranoja. A co z ogólnopolską zbiorką na RYCKI SZPITAL, JLE MILIONÓW UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ?, bo w regionalnej prasie brak informacji. Czemu nie podają ile osób jest zatrudnionych, ilu ordynator ilu pacjentów przyjęto, czemu nie ma takich informacji - jak szpital już działa. Populizm gorszy jak w PRL-u.
To chyba małe niedomówieńe. Robią tomograf ale żaden oddział w szpitalu nie działa, to jak można mówić,o ponownym otwarciu szpitala jak na oddziałach nie ma nikogo. Znowu jak to mówią,, ciemny lud to kupi'', paranoja. A co z ogólnopolską zbiorką na RYCKI SZPITAL, JLE MILIONÓW UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ?, bo w regionalnej prasie brak informacji. Czemu nie podają ile osób jest zatrudnionych, ilu ordynator ilu pacjentów przyjęto, czemu nie ma takich informacji - jak szpital już działa. Populizm gorszy jak w PRL-u.
A co tam działa? Jak kupili sprzęt od poprzedników to raczej mało co. Raczej należałoby się spytać kto tam działa? I w tej kwestii działają chyba jedynie prezes i rada nadzorcza tej spółeczki przy pobieraniu wynagrodzenia.
To chyba małe niedomówieńe. Robią tomograf ale żaden oddział w szpitalu nie działa, to jak można mówić,o ponownym otwarciu szpitala jak na oddziałach nie ma nikogo. Znowu jak to mówią,, ciemny lud to kupi'', paranoja. A co z ogólnopolską zbiorką na RYCKI SZPITAL, JLE MILIONÓW UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ?, bo w regionalnej prasie brak informacji. Czemu nie podają ile osób jest zatrudnionych, ilu ordynator ilu pacjentów przyjęto, czemu nie ma takich informacji - jak szpital już działa. Populizm gorszy jak w PRL-u.
To chyba małe niedomówieńe. Robią tomograf ale żaden oddział w szpitalu nie działa, to jak można mówić,o ponownym otwarciu szpitala jak na oddziałach nie ma nikogo. Znowu jak to mówią,, ciemny lud to kupi'', paranoja. A co z ogólnopolską zbiorką na RYCKI SZPITAL, JLE MILIONÓW UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ?, bo w regionalnej prasie brak informacji. Czemu nie podają ile osób jest zatrudnionych, ilu ordynator ilu pacjentów przyjęto, czemu nie ma takich informacji - jak szpital już działa. Populizm gorszy jak w PRL-u.
A co tam działa? Jak kupili sprzęt od poprzedników to raczej mało co. Raczej należałoby się spytać kto tam działa? I w tej kwestii działają chyba jedynie prezes i rada nadzorcza tej spółeczki przy pobieraniu wynagrodzenia.