Jeszcze do piątku (6 sierpnia) można zgłaszać drużyny 5-osobowe do udziału w II Sztafecie Pokoju w Stężycy. Wystartować może każdy, kto ukończył 16 lat. Uczestnicy sztafety otrzymają posiłek, koszulkę oraz storczyk. Dodatkowo zwycięskie drużyny zdobędą medale i nagrody rzeczowe. Wpisowe 20 zł od osoby. Kontakt: 663 951 092
Sztafeta Pokoju wystartuje 15 sierpnia na Wyspie Wisa. 5-osobowe drużyny zmierzą się w trzech konkurencjach: pływanie 2 x 250 m, rower 10 km i bieg 2 x 2 km.
Aby wystartować w triathlonie, trzeba wcześniej zapisać się i wpłacić 20 zł wpisowego. Zapisy pod nr tel. 663 951 092 lub mailowo [email protected]. Wpisowe należy wpłacić na konto Towarzystwa Przyjaciół Stężycy: 91 8724 1015 2002 1500 0518 0001.
Start o godz. 15:00. Zakończenie i dekoracja zwycięzców - 17:15.
Uczestnicy zmierzą się w konkurencjach:
- pływanie 2 x 250 m na obszarze łachy;
- trasa rowerowa 10 km Stężyca - Dęblin i z powrotem poprzez wał;
- bieg 2 x 2 km na terenie kompleksu ,,Wyspa Wisła’’.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. To m.in. zwiedzanie szklarni JMP Flowers, gry i zabawy dla dzieci, debaty dla młodzieży, pokazy ratownictwa medycznego, warsztaty kulinarne i florystyczne, projekcję filmu. Będzie także możliwość honorowego oddania krwi w krwiobusie.
Wydarzenie jest organizowane z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej. Honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego.
W imieniu organizatorów zapraszamy chętnych do udziału w triathlonie, jak również kibiców do dopingowania.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze