Reklama

Sztuka i miłość na jednej scenie. Wyjątkowy wieczór w domu kultury

Miejski Dom Kultury w Dęblinie gościł miłośników sztuki na wyjątkowym Walentynkowym Wieczorze Artystycznym. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć nagradzane prace w konkursie „Dęblińskie Zdjęcie Roku 2025” oraz posłuchać koncertu przygotowanego przez lokalnych artystów. To wydarzenie stworzyło niezapomnianą atmosferę pełną muzyki i wzruszeń.

W Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbył się Walentynkowy Wieczór Artystyczny, który przyciągnął wielu mieszkańców miasta i osoby zainteresowane sztuką. W programie znalazły się prezentacja zdjęć, wręczenie nagród dla fotografów oraz koncert walentynkowy w wykonaniu lokalnych artystów.

Nagrody w konkursie „Dęblińskie Zdjęcie Roku 2025”

Wieczór rozpoczął się wernisażem fotografii i ogłoszeniem wyników Konkursu Fotograficznego „Dęblińskie Zdjęcie Roku 2025”. Autorzy wyróżnionych prac odebrali nagrody z rąk burmistrza Romana Dariusza Bytniewskiego, przewodniczącego Rady Miasta Tomasza Mikuska oraz przewodniczącej jury Agnieszki Bazyluk.

Reklama

Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i udział.

Koncert walentynkowy i emocje na scenie

Po wręczeniu nagród rozpoczął się koncert przygotowany przez Michała Pastuszaka oraz wokalistów ze Studia Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej MDK w Dęblinie.

Publiczność usłyszała znane utwory w nowych aranżacjach, a artyści pokazali różne oblicza miłości - od tych lżejszych po bardziej wymagające dla bohaterów piosenek. Organizatorzy zwracali uwagę, że trudniejsze strony relacji zostały ujęte w muzyce z dużą wrażliwością i odrobiną humoru.

Reklama

Podziękowania dla artystów i mieszkańców

Na zakończenie popłynęły podziękowania dla wszystkich wykonawców, uczestników konkursu i publiczności. Organizatorzy przekazali ważne, bliskie im przesłanie - Niech tak będzie w codziennym życiu, jak na scenie, wszystko z dystansem i własną interpretacją - Czytamy we wpisie

Walentynkowy Wieczór Artystyczny to wydarzenie cykliczne w Dęblinie, co roku daje mieszkańcom okazję do kontaktu ze sztuką, odkrycia lokalnych talentów oraz wspólnego przeżywania emocji związanych nie tylko z samymi walentynkami.

Reklama

Fot: Miejski Dom Kultury w Dęblinie / Facebook

Źródło: Miejski Dom Kultury w Dęblinie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości