Reklama

Tak witali w Nowodworze nowy wóz bojowy

Strażacy, mieszkańcy, władze samorządowe z pompą powitali nowy nabytek, który zaparkował w garażu druhów z OSP Nowodwór. Średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Renault w blasku rac i sygnałów dotarł na miejsce. Samochód wprowadziły wczoraj tuż po godz. 19 jednostki z Zawitały, Grabowa Szlacheckiego oraz Trzcianek

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-08-07 10:17:07

    super, chociaż i tak najlepszy lublinek :P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości