Strażacy, mieszkańcy, władze samorządowe z pompą powitali nowy nabytek, który zaparkował w garażu druhów z OSP Nowodwór. Średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Renault w blasku rac i sygnałów dotarł na miejsce. Samochód wprowadziły wczoraj tuż po godz. 19 jednostki z Zawitały, Grabowa Szlacheckiego oraz Trzcianek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
super, chociaż i tak najlepszy lublinek :P
super, chociaż i tak najlepszy lublinek :P