Flagi, ognisko oraz wspólne śpiewanie. Tak mieszkańcy Przykwy oraz Julianowa uczcili 101 rocznicę odzyskania niepodległości
W Przykwie tak jak w całej Polsce mieszkańcy świętowali 101 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Było wspólne odśpiewanie hymnu narodowego, okolicznościowe przemówienia i ognisko pokoleń.
- Dziękuję mieszkańcom Przykwy i Julianowa za tak liczne przybycie z całymi rodzinami. - Dziękuję za pomoc w organizacji kolegom i koleżankom ze Stowarzyszenia "Nasza Przykwa", Ochotniczej Straży Pożarnej, a także sołtysowi Sylwestrowi Packowi i Karolinie Warownej - mówi radny Michał Filipek.
W uroczystości wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze