Reklama

To działo się w Przykwie 11 listopada

Flagi, ognisko oraz wspólne śpiewanie. Tak mieszkańcy Przykwy oraz Julianowa uczcili 101 rocznicę odzyskania niepodległości

W Przykwie tak jak w całej Polsce mieszkańcy świętowali 101 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Było wspólne odśpiewanie hymnu narodowego, okolicznościowe przemówienia i ognisko pokoleń.
- Dziękuję mieszkańcom Przykwy i Julianowa za tak liczne przybycie z całymi rodzinami. - Dziękuję za pomoc w organizacji kolegom i koleżankom ze Stowarzyszenia "Nasza Przykwa", Ochotniczej Straży Pożarnej, a także sołtysowi Sylwestrowi Packowi i Karolinie Warownej - mówi radny Michał Filipek.

W uroczystości wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości