Reklama

Triumf w Lublinie! Zespół z Kawęczyna zdobywa prestiżową nagrodę

XV Ogólnopolski Przegląd Grup i Zespołów Kolędniczych w Lublinie okazał się wyjątkowym wydarzeniem dla uczestników z Kawęczyna. Zespół z Kawęczyna zdobył Nagrodę Główną im. Zdzisława Podkańskiego, wyróżnienie o ogromnym prestiżu wśród kolędniczych zespołów w Polsce.

Prestiżowa nagroda dla Zespołu Kawęczyn

Podczas XV Ogólnopolskiego Przeglądu Grup i Zespołów Kolędniczych w Lublinie, który odbył się 19 stycznia, uczestnicy mieli okazję zaprezentować wyjątkowe programy artystyczne, oparte na tradycjach polskiego kolędowania. Zespół z Kawęczyna zachwycił jury oraz publiczność swoją oryginalnością i wykonaniem, zdobywając najwyższe wyróżnienie – Nagrodę Główną im. Zdzisława Podkańskiego.

To wyjątkowe osiągnięcie podkreśla znaczenie pielęgnowania tradycji kolędniczych i promowania lokalnej kultury. Wygrana jest dowodem na zaangażowanie i talent członków zespołu oraz ich ogromny wkład w kultywowanie polskiego folkloru.

Reklama

Słowa uznania i życzenia dalszych sukcesów

Wydarzenie w Lublinie przyciągnęło uwagę miłośników kolędniczych tradycji z całego kraju. Zespół Kawęczyn zyskało liczne słowa uznania i gratulacji za swoją wybitną prezentację. Nagroda im. Zdzisława Podkańskiego to dla zespołu motywacja do dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów na scenie ogólnopolskiej.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/01/2025 10:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości