Dwa razy był przekładany Bieg Tropem Wilczym i ostatecznie odbędzie się 15 sierpnia, czyli w najbliższą niedzielę. Start w Zalesiu pod Rykami o godzinie 10:00
Do trzech razy sztuka - można powiedzieć. Pierwotnie Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych miał się odbyć 1 marca, ale z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid 19 został przełożony na 16 maja. Jednak i ten termin "skonfliktował się" z koronawirusem i trzecią datą został wyznaczony dzień 15 sierpnia. W najbliższą niedzielę odbędzie się dziewiąta edycja Biegu Tropem Wilczym poświęconego pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Bieg odbędzie się w Zalesiu, rodzinnej miejscowości majora Mariana Bernaciaka, pseudonim "Orlik".
- Ciekawostką tego biegu będzie udział w nim żołnierzy 22 batalionu Obrony Terytorialnej z Dęblina - mówi Krzysztof Kubak z grupy Biegusiem.pl. - "Orlik", czyli Marian Bernaciak od tego roku jest patronem tej jednostki.
Rywalizacja będzie się odbywać w trzech grupach - bieg honorowy na 1963 metrów, bieg główny na 5000 metrów oraz marsz nordic walking na 5000 metrów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No tak święci wykleci a za uszami aż cieknie banda zbirów złodziej morderców a nie zadni tam żołnierze
@jolka=@marek ?
Andy odwal się ode mnie ja z tym wpisem nie mam nic wspólnego ! skoro żeś taki znawca tematu to oświeć ludziska bo ja się wypowiadać nie zamierzam i proszę mnie w to nie mieszać zegam
Do @marek.Przepraszam.
@Andy Oczywiście, że to on, tylko się wypiera. @marek Znowu masz rozdwojenie jaźni?
kokos ty żeś analfabeta czy skończony kretyn który nie potrafi czytać ! napisałem chyba dość wyraźnie ze nie mam z tym nic wspólnego i akurat nie muszę się niczego wypierać skoro tego nie napisałem i mam to gdzieś kto co napisał i czy się podszył po ma osobę czy tez nie .Jesteś znawca tematu wiesz wszystko na każdy temat to dzieła a nie się przywalać non stop do mnie za każdym wpisem co to ja jestem skarbnica wiedzy papier toaletowy reklama piwa ze tak się do mnie przywalasz za każdy wpis równie dobrze może to być twoja robota zegnam i wara od mej osoby
No tak święci wykleci a za uszami aż cieknie banda zbirów złodziej morderców a nie zadni tam żołnierze
@jolka=@marek ?
Andy odwal się ode mnie ja z tym wpisem nie mam nic wspólnego ! skoro żeś taki znawca tematu to oświeć ludziska bo ja się wypowiadać nie zamierzam i proszę mnie w to nie mieszać zegam