Reklama

Tropem Wilczym w Zalesiu

15

Zalesie k. Ryk godz: 10:00

Dwa razy był przekładany Bieg Tropem Wilczym i ostatecznie odbędzie się 15 sierpnia, czyli w najbliższą niedzielę. Start w Zalesiu pod Rykami o godzinie 10:00

Do trzech razy sztuka - można powiedzieć. Pierwotnie Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych miał się odbyć 1 marca, ale z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid 19 został przełożony na 16 maja. Jednak i ten termin "skonfliktował się" z koronawirusem i trzecią datą został wyznaczony dzień 15 sierpnia. W najbliższą niedzielę odbędzie się dziewiąta edycja Biegu Tropem Wilczym poświęconego pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Bieg odbędzie się w Zalesiu, rodzinnej miejscowości majora Mariana Bernaciaka, pseudonim "Orlik".

Reklama

- Ciekawostką tego biegu będzie udział w nim żołnierzy 22 batalionu Obrony Terytorialnej z Dęblina - mówi Krzysztof Kubak z grupy Biegusiem.pl. - "Orlik", czyli Marian Bernaciak od tego roku jest patronem tej jednostki.

Rywalizacja będzie się odbywać w trzech grupach - bieg honorowy na 1963 metrów, bieg główny na 5000 metrów oraz marsz nordic walking na 5000 metrów. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jolka - niezalogowany 2021-08-13 18:35:08

    No tak święci wykleci a za uszami aż cieknie banda zbirów złodziej morderców a nie zadni tam żołnierze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Andy - niezalogowany 2021-08-13 19:16:43

    @jolka=@marek ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • marek - niezalogowany 2021-08-14 08:39:26

    Andy odwal się ode mnie ja z tym wpisem nie mam nic wspólnego ! skoro żeś taki znawca tematu to oświeć ludziska bo ja się wypowiadać nie zamierzam i proszę mnie w to nie mieszać zegam

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości