Jutro w Rykach odbędzie się akcja poboru krwi
Jeżeli masz ukończone 18 lat, ważysz nie mniej niż 50 kg, cieszysz się ogólnym, dobrym stanem zdrowia, nie przyjmujesz aktualnie żadnych leków, w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie przechodziłeś żadnych zabiegów chirurgicznych, nie robiłeś tatuażu, akupunktury lub nie przekuwałeś innych części ciała i chcesz uratować komuś życie - nie zwlekaj! Podziel się tym co masz najcenniejsze!
Jutro do Ryk przyjedzie Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.W całym województwie na ten rok zaplanowano w sumie 190 akcji w 35 miejscowościach. Cztery z nich w Rykach. Dwie już się odbyły. Jutro ambulans na plac PKS przy ulicy Warszawskiej przyjedzie po raz trzeci w w tym roku. Chętni do oddania tego bezcennego płynu będą mogli się rejestrować w godzinach między 9 a 13. W tym roku ostatnia akcja poboru krwi w Rykach zaplanowana jest na 6 października.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze