Nie czekaj. Zapisz je do Miejskiego Dom Kultury w Dęblinie. Placówka ogłasza nabór do młodszej grupy Zespołu Pieśni i Tańca "Dębliniacy"
Poszukiwani są zarówno chłopcy, jak dziewczynki z klas IV-V szkół podstawowych. - Dzięki zajęciom dzieci nauczą się tańca i kultury polskiej. Dodatkowo poznają nowych kolegów i koleżanki i przeżyją niezapomnianą taneczną przygodę - mówi Małgorzta Knieć-Sprawka.
Poza tym, jak mówi pani instruktor, taniec oraz praca w grupie uczy samodyscypliny i odpowiedzialności.
Dodatkowe atrakcje dla osób zapisanych do zespołu to m.in.: obozy krajowe i zagraniczne, udział w koncertach, festiwalach, wyjazdy edukacyjne i turystyczne oraz do kina, teatru czy na basen. Przypomnijmy, że Zespół Pieśni i Tańca "Dębliniacy" w tym roku zdobył I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii. Nie czekaj. Daj swojemu dziecku szansę na odkrycie i rozwój tanecznych umiejętności.
Zajęcia odbywają się w poniedziałek o godz. 16:30 w Miejskim Domu Kultury. Więcej informacji można uzyskać pon numerem tel. : 81 8830 768
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czemu chłopcy i dziewczynki nie są ubrane tak samo?
Czemu chłopcy i dziewczynki nie są ubrane tak samo?