Reklama

Uczczą pamięć mjr. Mariana Bernaciaka "Orlika"

Już w najbliższą niedzielę (21 czerwca) w Rykach odbędą się obchody 74. rocznicy śmierci mjr. Mariana Bernaciaka "Orlika"

W programie organizatorzy przewidzieli zbiórkę delegacji i pocztów sztandarowych przed kościołem w Rykach. Następnie odprawiona zostanie msza święta w intencji ś.p. Majora oraz poległych i pomordowanych żołnierzy AK-WiN. Po mszy zaplanowano przejazd do Piotrówka, gdzie poświęcony zostanie krzyż upamiętniający miejsce śmierci Orlika. W Zalesiu delegacje złożą wiązankę pod pomnikiem mjr Bernaciaka. 

Szczegóły na plakacie. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości