Już w najbliższą niedzielę (21 czerwca) w Rykach odbędą się obchody 74. rocznicy śmierci mjr. Mariana Bernaciaka "Orlika"
W programie organizatorzy przewidzieli zbiórkę delegacji i pocztów sztandarowych przed kościołem w Rykach. Następnie odprawiona zostanie msza święta w intencji ś.p. Majora oraz poległych i pomordowanych żołnierzy AK-WiN. Po mszy zaplanowano przejazd do Piotrówka, gdzie poświęcony zostanie krzyż upamiętniający miejsce śmierci Orlika. W Zalesiu delegacje złożą wiązankę pod pomnikiem mjr Bernaciaka.
Szczegóły na plakacie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze