Reklama

Uczestnicy festynu chętnie otwierali swoje serca i portfele

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Rykach zorganizowała koncert charytatywny pod nazwą "Dzieci dla dzieci".

Dziś (niedziela, 5 czerwca) na scenie ryckiego parku swoje talenty zaprezentowali uczniowie oraz absolwenci szkoły.

- Po raz pierwszy wychodzimy z imprezą poza mury szkoły. Dzięki uprzejmość dyrektor i pracowników MGCK skorzystamy ze sceny i sprzętu nagłaśniającego. Cieszymy się, że po długim czasie pandemii możemy zorganizować tak wspaniałe wydarzenie- mówi Hanna Majek, dyrektor PSP nr 2 w Rykach. W 2020 roku szkoła obchodziła jubileusz 30-lecia istnienia. Niestety, z powodu pandemii niemożliwe było zorganizowanie uroczystych obchodów.

Reklama

Koncert i licytacje

Do udziału w wydarzeniu organizatorki zaprosiły uczniów szkoły oraz absolwentów. W przerwach między występami nasza redakcyjna koleżanka Małgorzata Gral prowadziła licytacje atrakcyjnych przedmiotów i voucherów. Do zdobycia był m.in. lot balonem dla dwóch osób. Dochód z koncertu i licytacji w całości zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. 

Za organizacją wydarzenia stoi sztab super kobiet: dyrektor Hanna Majek, wicedyrektor Anna Żaczek oraz nauczycielki Agnieszka Kurdziałek, Monika Mierzwińska, Iza Jurkowska, Katarzyna Bednarczyk, Karolina Bany, Ewa Niburska, Maria Żaczek i Agnieszka Gąska. 

Reklama

O tym, ile pieniędzy udało się zebrać podczas koncertu, poinformujemy w środowym wydaniu "Twojego Głosu". Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości