Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Rykach zorganizowała koncert charytatywny pod nazwą "Dzieci dla dzieci".
Dziś (niedziela, 5 czerwca) na scenie ryckiego parku swoje talenty zaprezentowali uczniowie oraz absolwenci szkoły.
- Po raz pierwszy wychodzimy z imprezą poza mury szkoły. Dzięki uprzejmość dyrektor i pracowników MGCK skorzystamy ze sceny i sprzętu nagłaśniającego. Cieszymy się, że po długim czasie pandemii możemy zorganizować tak wspaniałe wydarzenie- mówi Hanna Majek, dyrektor PSP nr 2 w Rykach. W 2020 roku szkoła obchodziła jubileusz 30-lecia istnienia. Niestety, z powodu pandemii niemożliwe było zorganizowanie uroczystych obchodów.
Koncert i licytacje
Do udziału w wydarzeniu organizatorki zaprosiły uczniów szkoły oraz absolwentów. W przerwach między występami nasza redakcyjna koleżanka Małgorzata Gral prowadziła licytacje atrakcyjnych przedmiotów i voucherów. Do zdobycia był m.in. lot balonem dla dwóch osób. Dochód z koncertu i licytacji w całości zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.
Za organizacją wydarzenia stoi sztab super kobiet: dyrektor Hanna Majek, wicedyrektor Anna Żaczek oraz nauczycielki Agnieszka Kurdziałek, Monika Mierzwińska, Iza Jurkowska, Katarzyna Bednarczyk, Karolina Bany, Ewa Niburska, Maria Żaczek i Agnieszka Gąska.
O tym, ile pieniędzy udało się zebrać podczas koncertu, poinformujemy w środowym wydaniu "Twojego Głosu". Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze