- To pierwszy krok do podniesienia jakości kształcenia - przekonuje Krzysztof Gogacz, dyrektor szkoły podstawowej nr 3 w Dęblinie
Nie od dziś mówi się o szkodliwym wpływie telefonów komórkowych na naukę, skupienie i koncentrację. Szczególnie dotyczy to uczniów szkół podstawowych. Jedną z placówek, która zdecydowała się na wprowadzenie zakazu korzystania z tych urządzeń jest szkoła podstawowa nr 3 przy ul. Tysiąclecia w Dęblinie. W październiku stosowne zarządzenie wydał dyrektor Krzysztof Gogacz. - Głównym celem jest poprawa jakości kształcenia naszych uczniów - przekonuje szef popularnej "Trójki".
Komentarze