Reklama

Uczniowie bez smartfonów w szkole

09/11/2018 09:52
- To pierwszy krok do podniesienia jakości kształcenia - przekonuje Krzysztof Gogacz, dyrektor szkoły podstawowej nr 3 w Dęblinie

Nie od dziś mówi się o szkodliwym wpływie telefonów komórkowych na naukę, skupienie i koncentrację. Szczególnie dotyczy to uczniów szkół podstawowych. Jedną z placówek, która zdecydowała się na wprowadzenie zakazu korzystania z tych urządzeń jest szkoła podstawowa nr 3 przy ul. Tysiąclecia w Dęblinie. W październiku stosowne zarządzenie wydał dyrektor Krzysztof Gogacz. - Głównym celem jest poprawa jakości kształcenia naszych uczniów - przekonuje szef popularnej "Trójki".

Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"

 

Tomasz Mikusek
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości