Reklama

Uczniowie z Nowodworu bili rekord w czytaniu

Tego dnia uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy Szkoły Podstawowej w Nowodworze poświęcili wolne chwile na czytanie swoich ulubionych książek

Akcja miała miejsce 27 października w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia bicia rekordu w czytaniu na przerwie. „Przerwa na czytanie” była realizowana w ramach miesiąca bibliotek szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Jej celem jest promocja czytelnictwa wśród uczniów i młodzieży i zachęcanie do sięgania po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

Tego dnia uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły poświęcili wolne chwile na czytanie swoich ulubionych książek. Książki można było przynieść z domu lub wypożyczyć w bibliotece. Każdy czytał tam gdzie mógł: na korytarzu, w bibliotece, w sklepiku szkolnym, w radiowęźle, w klasach.

Reklama

Najmłodszym uczniom oraz dzieciom z oddziałów przedszkolnych czytali wychowawcy.

Akcję zorganizowała biblioteka szkolna wraz z Kołem Przyjaciół Biblioteki.

 

 

 

 

 

 

Źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Nowodworze

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości