Reklama

Uczniowie ze Swat wyróżnieni na Gali Stypendystów w Lublinie

Pięcioro uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Swatach zostało docenionych podczas Gali Stypendystów w Centrum Spotkania Kultur. Nagrody przyznano w ramach programu Lubelskie wspiera uzdolnionych 2025-2026, a wyróżnieni dołączyli do najlepszych uczniów województwa. Szkoła z dumą podkreśla osiągnięcia swoich podopiecznych.

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Swatach wzięli udział w uroczystej Gali Stypendystów, która odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W wydarzeniu uczestniczyło pięcioro uczniów wraz z dyrektorem szkoły Agnieszką Żaczek. 

Podczas gali wyróżniono młode osoby za ich pracę, zaangażowanie oraz wyniki w nauce. Stypendyści otrzymali nagrody w ramach programu stypendialnego Lubelskie wspiera uzdolnionych 2025-2026.

Wśród wyróżnionych znalazły się osoby z szkoły w Swatach: Aleksandra Falkiewicz, Kamil Filipek, Igor Skwarek, Antoni Warowny oraz Piotr Warowny. Dzięki temu dołączyli oni do grona najlepszych uczniów w województwie lubelskim.

Reklama

- Jesteśmy niezwykle dumni, że wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie - podkreślają przedstawiciele szkoły.

Na zakończenie przekazano gratulacje wszystkim stypendystom oraz życzenia dalszych sukcesów, rozwijania talentów i utrzymania motywacji do nauki.

Źródło: Zespół Placówek Oświatowych w Swatach
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości