Reklama

Uczta muzyczna w kościele Najświętszego Zbawiciela w Rykach [ZDJĘCIA]

W święto Trzech Króli w kościele parafialnym w Rykach zaprezentowała się schola dziecięca "Niebieskie Owieczki". Na scenie, po wieczornej Mszy św., publiczność wysłuchała koncertu kolęd i pastorałek. "Niebieskie owieczki" wspierał zespół instrumentalny oraz gościnnie występujący soliści. Koncert w kościele Najświętszego Zbawiciela rozpoczął świętowanie 20-lecia istnienia dziecięcego chóru. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Anety i Zbigniewa Czerskich

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości