To Jelcz 325/JZS 004. Samochód wjechał dzisiaj do nowo wyremontowanego garażu w strażnicy
Jeszcze do niedawna na stanie straży był wóz - volvo -które ma 29 lat i 23-letni Żuk. Teraz pojawił się Jelcz. Ma zbiornik na wodę o pojemności 6,6 tys. litrów. Na jego wyposażeniu jest sprzęt i armatura wodna m.in. węże, prądownice, mostki przejazdowe,czy siodełka wężowe. - Jest jedynym samochodem w powiecie z tak dużą pojemnością - mówi Rafał Gągała, gospodarz w OSP Ułęż. Jednostka w zeszłym roku wstąpiła do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego. To wiąże się z większą ilością wyjazdów na akcje. Z pewnością auto posłuży podczas dużych pożarów i akcji na terenie całego powiatu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze