Reklama

UŁĘŻ: Gmina otrzymała ponad 8 mln na inwestycje

- To dla nas ogromna kwota, niemal połowa budżetu. To poważny zastrzyk finansowy na drodze rozwoju gminy - mówi wójt Barbara Pawlak

Środki zostaną przeznaczone na dwie inwestycje. - Złożyliśmy wnioski tzw. wieloletnie, żeby możliwe było zaliczkowanie zadania - tłumaczy Barbara Pawlak. - Wkład własny do założonych inwestycji jest w tym programie niewielki, co ma dla nas ogromne znaczenie. Trzeba pamiętać, że od początku kadencji złożyliśmy wiele wniosków do ogłaszanych konkursów z różnych programów, realizujemy wiele zadań, więc z trudem uzupełniamy konieczne wkłady własne, choć jak do tej pory gmina jest bez kredytów - dodaje pani wójt.

Więcecej informacji w najnowszym wydaniu :Twojego Głosu"/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości