We wtorek (24 września) oficjalne oddano do użytku plac targowy w Ułężu
Pierwszego dnia sprzedający byli zwolnieni z opłaty targowej. - Chcemy zachęcić w ten sposób osoby, które będą tu sprzedawały swoje produkty - mówi wójt Barbara Pawlak. Na stoiskach można było kupić m.in. swojskie jaja, sery, mleko, miody, czy warzywa i kwiaty oraz ubrania. - Cieszę się, że taki obiekt powstał. Dziękuje wszystkim, którzy się do tego przyczynili - dodaje wójt. Otwarcie targowiska nie mogło obyć się bez tradycyjnego przecięcia wstęgi, a młodzież zatańczyła Poloneza. Ks. kan. Eugeniusz Pepa, proboszcz Żabianki poświęcił targowisko, które ma służyć ludziom w każdy wtorek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I jak zwykle do spijania śmietanki ustawił się przy wstędze ogonek "wybrańców narodu".
A czy oni rzeczywiście coś zrobili w tej kwestii to już kwestia dyskusyjna.
z 14 luda -ojców i matek sukcesu - jak w PRL
I Pan Leszek Tez przed wyborami sie wcisnal a po wyborach 997 kto kolwiek widzial ......
dobre to 997 - gratuluje za interesujący komentarz
Niedobrze sie robi patrzac na ten teatrzyk marionetek. Obecnego posla wiecej widac na otwarciach niz w pracy? Jemu to placa od przecietej wstegi??? Za co ten czlowiek bierze pieniadze i na czym jego praca polega - na bywaniu i imprezowaniu na koszt podatnika????
I jak zwykle do spijania śmietanki ustawił się przy wstędze ogonek "wybrańców narodu".
A czy oni rzeczywiście coś zrobili w tej kwestii to już kwestia dyskusyjna.
z 14 luda -ojców i matek sukcesu - jak w PRL
I Pan Leszek Tez przed wyborami sie wcisnal a po wyborach 997 kto kolwiek widzial ......