Reklama

Ułęż: Na targowisku ruszył handel. Zobacz zdjęcia z otwarcia

We wtorek (24 września) oficjalne oddano do użytku plac targowy w Ułężu

Pierwszego dnia sprzedający byli zwolnieni z opłaty targowej. - Chcemy zachęcić w ten sposób osoby, które będą tu sprzedawały swoje produkty - mówi wójt Barbara Pawlak. Na stoiskach można było kupić m.in. swojskie jaja, sery, mleko, miody, czy warzywa i kwiaty oraz ubrania. - Cieszę się, że taki obiekt powstał. Dziękuje wszystkim, którzy się do tego przyczynili - dodaje wójt. Otwarcie targowiska nie mogło obyć się bez tradycyjnego przecięcia wstęgi, a młodzież zatańczyła Poloneza. Ks. kan. Eugeniusz Pepa, proboszcz Żabianki poświęcił targowisko, które ma służyć ludziom w każdy wtorek.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-25 08:07:28

    I jak zwykle do spijania śmietanki ustawił się przy wstędze ogonek "wybrańców narodu".
    A czy oni rzeczywiście coś zrobili w tej kwestii to już kwestia dyskusyjna.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kandydat na Burmistrza R 2019-09-25 08:12:18

    z 14 luda -ojców i matek sukcesu - jak w PRL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-25 23:02:12

    I Pan Leszek Tez przed wyborami sie wcisnal a po wyborach 997 kto kolwiek widzial ......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości