Reklama

Ułęż: Przedszkolaki poznały prace dzielnych strażaków

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Sobieszyna odwiedzili najmłodszych. Organizacją spotkania zajął się prezes jednostki Piotr Naczas.

Strażacy opowiedzieli o swojej pracy. Zaprezentowali sprzęt pożarniczy i ten służący do udzielania pierwszej pomocy. Pokazali też jak pomóc poszkodowanym w nagłych przypadkach. Dzieci miały okazję zobaczyć węże do lania wody, narzędzia hydrauliczne, czy deski ortopedyczne i zawartość torby ratowniczej. Maluchy miały też okazję lać wodę z węża. Dzieci były zachwycone i już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z dzielnymi strażakami.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości