Reklama

Ułęż: Strażacy pompowali dla Wojtusia

#Gaszynchallange dotarł do Ochotniczej Straży Pożarnej w Ułężu

Druhowie, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Ułęż wzięli udział w popularnym w ostatnim czasie wyzwaniu "gaszynchallenge. Na czele z Rafałem Gągałą, gospodarzem w OSP zrobili 10 pompek na rzecz chorego Wojtusia Howisa.

Strażacy nominowali do wyzwania:

OSP Korzeniów,

OSP Sobieszyn.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości