#Gaszynchallange dotarł do Ochotniczej Straży Pożarnej w Ułężu
Druhowie, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Ułęż wzięli udział w popularnym w ostatnim czasie wyzwaniu "gaszynchallenge. Na czele z Rafałem Gągałą, gospodarzem w OSP zrobili 10 pompek na rzecz chorego Wojtusia Howisa.
Strażacy nominowali do wyzwania:
OSP Korzeniów,
OSP Sobieszyn.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze