Druhowie z OSP Ułęż przekazali parafianom z Żabianki płyn do dezynfekcji oraz maseczki.
Ma to na celu poprawę bezpieczeństwa wiernych uczestniczących w nabożeństwach. Dary odebrał ks. Wiesław Nestoruk, proboszcz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na terenie powiatu druhowie rozdysponowali już 295 litrów płynu oraz 59 tysięcy maseczek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze