Reklama

UŁĘŻ: Strażacy przekazali środki ochrony osobistej

Druhowie z OSP Ułęż przekazali parafianom z Żabianki płyn do dezynfekcji oraz maseczki.

Ma to na celu poprawę bezpieczeństwa wiernych uczestniczących w nabożeństwach. Dary odebrał ks. Wiesław Nestoruk, proboszcz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na terenie powiatu druhowie rozdysponowali już 295 litrów płynu oraz 59 tysięcy maseczek

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości