Reklama

Ułęż zaprasza na obchody Święta Niepodległości

Już w niedzielę )10 listopada) w Gminnej Bibliotece Publicznej odbędzie się występ artystyczny z okazji obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W programie przedstawienie w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gminnego Koła Teatralnego i taniec "polonez", który pod okiem Jana Miłosza zaprezentują uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie. Będzie można również oglądać prace plastyczne "To właśnie Polska". Początek o 14:30. 

.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości