Już w niedzielę )10 listopada) w Gminnej Bibliotece Publicznej odbędzie się występ artystyczny z okazji obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
W programie przedstawienie w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gminnego Koła Teatralnego i taniec "polonez", który pod okiem Jana Miłosza zaprezentują uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie. Będzie można również oglądać prace plastyczne "To właśnie Polska". Początek o 14:30.
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze