Akcję dezynfekcji przeprowadził Urząd Miejski w Rykach. Środek wirusobójczy trafił na najbardziej uczęszczane ulice w mieście
Przed godz. 20 na ulice wyjechały ciągniki z opryskiwaczami. Pilotowały im radiowozy. Akcja dezynfekcyjna została przeprowadzona na ulicach: Warszawska, Słowackiego, Kochanowskiego, Witosa, Żytnia, Karola Wojtyły, Dziekońskiego, Wyczółkowskiego, Kościuszki, Szkolna, Poniatowskiego, Rynek oraz na miejskich parkingach.
Dezynfekcja ma zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ta:) śmiech na sali, teraz pewnie będę się czuł bezpiecznie. Spoko , dziękuję pis.
Ta:) śmiech na sali, teraz pewnie będę się czuł bezpiecznie. Spoko , dziękuję pis.