Chodzi o ponad 3 kilometrowy odcinek do miejscowości Zielony Kąt
Wczoraj (28 września) starostwo powiatowe podpisało umowę na modernizację drogi z Nowodworu do Zielonego Kąta. Robotami zajmie się firma Strabag, która wygrała przetarg kwotą 2,09 mln zł.
W ramach inwestycji droga zostanie poszerzona do 6 metrów, a pobocze utwardzone oraz położona nowa nawierzchnia na odcinku blisko 3300 metrów.
Inwestycja jest dofinansowana przez wojewodę lubelskiego z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 1,253 mln zł. Natomiast gmina Nowodwór i powiat wyłożą solidarnie po blisko 418 tys. zł z własnych budżetów.
Zgodnie z umową prace mają się zakończyć do 31 lipca 2022 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jednak Polacy potrafia sami się rządzić ! I tak eurfile będą się chwalić, że to dzięki UE. Prawie jak za PRL. Dzięki pomocy"bratniego" narodu, inaczej Polacy nie daliby rady.
Jednak Polacy potrafia sami się rządzić ! I tak eurfile będą się chwalić, że to dzięki UE. Prawie jak za PRL. Dzięki pomocy"bratniego" narodu, inaczej Polacy nie daliby rady.