Reklama

Uwaga! Przerwa w dostawie wody

W środę, 18 marca 2026, od 9:00 do 13:00 mieszkańcy Nadwiślanki nie będą mieć dostępu do wody. To efekt modernizacji wodociągu realizowanej przez Gminny Zakład Usług Komunalnych w Stężycy jako część budowy kanalizacji.

Mieszkańcy Nadwiślanki muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody. W środę, 18 marca 2026 roku, w godzinach od 9:00 do 13:00 woda w kranach może nie być dostępna.

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Stężycy wyjaśnia, że przerwa jest konieczna z powodu modernizacji wodociągu związanej z budową kanalizacji.

- Za wszelkie utrudnienia z tym związane przepraszamy - dodaje GZUK.

Fot: AdobeStock

Źródło: Gminny Zakład Usług Komunalnych w Stężycy Aktualizacja: 20/03/2026 08:17
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości