W środę, 18 marca 2026, od 9:00 do 13:00 mieszkańcy Nadwiślanki nie będą mieć dostępu do wody. To efekt modernizacji wodociągu realizowanej przez Gminny Zakład Usług Komunalnych w Stężycy jako część budowy kanalizacji.
Mieszkańcy Nadwiślanki muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody. W środę, 18 marca 2026 roku, w godzinach od 9:00 do 13:00 woda w kranach może nie być dostępna.
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Stężycy wyjaśnia, że przerwa jest konieczna z powodu modernizacji wodociągu związanej z budową kanalizacji.
- Za wszelkie utrudnienia z tym związane przepraszamy - dodaje GZUK.

Fot: AdobeStock
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze