Reklama

W bibliotece dużo się działo

Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie Filia Rycice podsumowuje tegoroczne wakacje

Przez lipiec dzieci i młodzież uczestniczyła w zajęciach na Rycicach. Były zabawy, zajęcia plastyczne i ruchowe. Dzieci miały możliwość nauczenia się czegoś nowego. Na przykład, czym jest perspektywa na płaszczyźnie wykonując łańcuchy górskie. Dowiedziały się, jak należy skonstruować marionetkę królowej, i jak nią sterować. Samodzielnie wykonały własne ramki na zdjęcia, papierowe ludziki z kartonu, ptasi kolaż. Świetnie dały sobie radę z malowaniem balonów, które później wzięły udział w zawodach „rzut na odległość”. Lekcją historyczną było wyjście do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Uczestnicy ferii letnich mogli nie tylko zwiedzić eksponaty, ale również wysłuchać ciekawych faktów z historii lotnictwa polskiego. Na zakończenie wakacji odbyło się ognisko integracyjne z dziećmi z Miejskiej Biblioteki Publicznej na osiedlu Jagiellońska. Wszystkich ciekawych zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i do zobaczenia w przyszłym roku!

Magdalena Krasuska, MBP Filia Rycice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości