Każdy mógł poczuć nastrój Nocy Świętojańskiej
Poszukiwanie kwiatu paproci, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, cieszące się dużym powodzeniem warsztaty florystyczne wicia wianków, w których wzięła udział m.in. radna rady miejskiej Jadwiga Jońska. To tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestników. Powodzeniem cieszyła się też loteria fantowa "wszystkie losy wygrywają".
Imprezę uświetniła wystawa malarstwa, koncert zespołu "TUHAJ BEJ", dmuchane zjeżdżalnie, plenerowe puzzle, puszczanie wianków na wodę, spektakl ogniowy "Noc Kupały", wielkie sobótkowe ognisko a na zakończenie zabawa taneczna z zespołem "REPLAY". Na zgłodniałych czekały stoiska gastronomiczne.Gościnnie wystąpiły panie z KGW Karczmiska.
Imprezę swoją obecnością zaszczycił burmistrz Jarosław Żaczek, starosta Dariusz Szczygielski, radni oraz ks. Dariusz Cabaj, proboszcz parafii w Bobrownikach.
Organizatorami byli: MGCK w Rykach, sołectwo Bobrowniki, KGW Bobrowniki praz Stowarzyszenie przy WGBP. Impreza została dofinansowana z funduszy programu Etno Polska 2019.
Organizatorzy już dzisiaj zapraszają na kolejną "sobótkę" za rok
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ciekawe kto takie piękne zdjęcia zrobił, bo z tego co wiem, to niestety żadnego redaktora na Sobótce nie było....
ciekawe kto takie piękne zdjęcia zrobił, bo z tego co wiem, to niestety żadnego redaktora na Sobótce nie było....